Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11474
Stary 28.11.2011, 15:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To nie pierwszy taki dobry mecz Nakoulmy - pilkarz godny uwagi
Które jeszcze miał tak dobre? Bo w tym ostatnim strzelił swoją szóstą i siódmą bramkę w ekstraklasie.
Przez cały poprzedni sezon w Widzewie zagrał tylko 8 razy, strzelił jedną bramkę.
Nawet w Łęcznej w 57 meczach zdobył tylko 14 goli. Mniej więcej jeden gol na cztery spotkania.

Więc kiedy były te dobre mecze? Twierdzisz tak w myśl powiedzenia "dobry napastnik tylko goli nie strzela"? Mamy już takiego.

edit: Ten news powyżej też jest dobry. Jeśli "przedstawiciele AEK-u oglądali go w meczu z Wisłą Kraków i byli nim zachwyceni" to ja serdecznie pozdrawiam przedstawicieli AEK-u
Ostatnio edytowane przez Cichy : 28.11.2011 o godz. 15:56.
Odpowiedz cytując