mitmichael napisał(a):

|
To nie pierwszy taki dobry mecz Nakoulmy - pilkarz godny uwagi
|
Które jeszcze miał tak dobre? Bo w tym ostatnim strzelił swoją szóstą i siódmą bramkę w ekstraklasie.
Przez cały poprzedni sezon w Widzewie zagrał tylko 8 razy, strzelił jedną bramkę.
Nawet w Łęcznej w 57 meczach zdobył tylko 14 goli. Mniej więcej jeden gol na cztery spotkania.
Więc kiedy były te dobre mecze? Twierdzisz tak w myśl powiedzenia "dobry napastnik tylko goli nie strzela"? Mamy już takiego.
edit: Ten news powyżej też jest dobry. Jeśli "przedstawiciele AEK-u oglądali go w meczu z Wisłą Kraków i byli nim zachwyceni" to ja serdecznie pozdrawiam przedstawicieli AEK-u
