Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11472
Stary 28.11.2011, 15:29
Cichy, a ile meczów Górnika oglądałeś w tym sezonie, nie licząc tego z Wisłą? Ja oglądałem większość i w każdym Prejuce ostro ciągnie grę zespołu, nawet jeśli nie strzela bramek.
Odpowiedz cytując