Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11470
Stary 28.11.2011, 15:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Który Górnik? Lęczna czy Zabrze?

On chyba jest wypożyczony do Zabrza z Łęcznej (Nie wiem tylko czy jest prawo pierwokupu)


BTW
A kto nam bronił się nim zainteresować jak grał jeszcze w Łęcznej? To co robi Stan? Oglada tylko kolejnych Lameyów? Łęczna pewnie nie wyceniała go na miliony
Teraz kiedy błysnął w lidze to może być cena już spora....
Interesowaliśmy się jeszcze przed poprzednim sezonem. Tak przynajmniej twierdzą media. Ale Łęczna za zupełnie przeciętnego grajka, który nie sprawdził się nawet w Widzewie, chciała 1,5 mln zł.

Stara forumowa zasada - komuś wyjdzie jeden mecz w ekstraklasie i już w nim widzą potencjalną gwiazdę Wisły. Przypomnijcie sobie jak w meczu z nami koncertowo s.......ił sam na sam, w pierwszych minutach po błędzie Paljica. I jak go Czekaj cały mecz nakrywał czapką.

Z resztą to samo tyczy się mitycznego Celebana.
Odpowiedz cytując