Ogryzek napisał(a):

Który Górnik? Lęczna czy Zabrze?
On chyba jest wypożyczony do Zabrza z Łęcznej (Nie wiem tylko czy jest prawo pierwokupu)
BTW
A kto nam bronił się nim zainteresować jak grał jeszcze w Łęcznej? To co robi Stan? Oglada tylko kolejnych Lameyów? Łęczna pewnie nie wyceniała go na miliony
Teraz kiedy błysnął w lidze to może być cena już spora....
|
Interesowaliśmy się jeszcze przed poprzednim sezonem. Tak przynajmniej twierdzą media. Ale Łęczna za zupełnie przeciętnego grajka, który nie sprawdził się nawet w Widzewie, chciała 1,5 mln zł.
Stara forumowa zasada - komuś wyjdzie jeden mecz w ekstraklasie i już w nim widzą potencjalną gwiazdę Wisły. Przypomnijcie sobie jak w meczu z nami koncertowo s.......ił sam na sam, w pierwszych minutach po błędzie Paljica. I jak go Czekaj cały mecz nakrywał czapką.
Z resztą to samo tyczy się mitycznego Celebana.