Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11469
Stary 28.11.2011, 15:12
no, błysnął jak cholera, zwłaszcza pierwszą akcją po stracie Dragana

szanuje każdą tu opinie ale hasła "Celeban do Wisły" traktuje jako niesmaczny żart. To juz wole Diaza
Odpowiedz cytując