Galonek napisał(a):

|
Marzy mi się Nakoulma w Wiśle. Tylko strach pomyśleć ile zażądałby za niego Górnik.
|
Który Górnik? Lęczna czy Zabrze?
On chyba jest wypożyczony do Zabrza z Łęcznej (Nie wiem tylko czy jest prawo pierwokupu)
BTW
A kto nam bronił się nim zainteresować jak grał jeszcze w Łęcznej? To co robi Stan? Oglada tylko kolejnych Lameyów? Łęczna pewnie nie wyceniała go na miliony
Teraz kiedy błysnął w lidze to może być cena już spora....