|
Kurde, Ja tego nie ogarniam. Co jest z tym Smudą, że niby Cupiał tak go chce? Skoro jest taki Nim zachwycony to dlaczego go zwalniał? Po drugie co takiego Smuda uczynił od czasu MP z Wisłą? Sklecenie jednego zespołu z dwóch i granie w pucharach to aż takie wybitne osiągnięcia? Bo to co robi z Reprezentacją PZPN-u to nie ma co komentować. Będę bardzo ale to bardzo rozczarowany, jeśli te spekulacje się potwierdzą. Niestety ostatnio coraz więcej jest rozczarowań związanych z funkcjonowaniem Naszego klubu więc tą informację chyba trzeba brać pod uwagę. Liczę, jednak, że jeśli Kaziu nie sprawdzi się (a muszę dodać, że mimo porażki z Górnikiem i teraz po meczu z Śląskiem, uważam, że nie jest źle) to jednak ponownie postawimy na kogoś z zagranicy.
|