|
czemu nie zredagowaliście kolejki ligowej ? co tydzien byla ? gdzie tabela ,czemu tak malo nowych informacji w ostatnim czasie ,straszne opoznienia w galerii z WROCLAWIA dawniej byly kilka godzin po meczu ? trzeba wchodzic na glowna a ja chce to ogladac u was !
|