|
Oglądałem właśnie skrót meczu Widzewa z Lechem i zobaczyłem tą akcję Stilica. Mój boże, zawodnik z Łodzi miał strasznie dużo szczęścia, że nie doznał podwójnego otwartego złamania. Na miejscu władz ligowych wyrzuciłbym gracza Lecha na co najmniej 3 mecze. Ta scena była przerażająca...
|