Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17919
Stary 28.11.2011, 11:34
Oglądałem właśnie skrót meczu Widzewa z Lechem i zobaczyłem tą akcję Stilica. Mój boże, zawodnik z Łodzi miał strasznie dużo szczęścia, że nie doznał podwójnego otwartego złamania. Na miejscu władz ligowych wyrzuciłbym gracza Lecha na co najmniej 3 mecze. Ta scena była przerażająca...
Odpowiedz cytując