Wyświetl pojedynczy post
michaln
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8253
Stary 28.11.2011, 09:38
Jeżeli rzeczywiście tak będzie, a chyba nie jest to nieprawdopodobne, to jestem przekonany, że powtórzy się to co jest teraz w Legii. Za dwa lat Lech znowu będzie brylował w europejskich pucharach, a my będziemy właśnie zwalniać kolejnego trenera, bo przegrał z cracovią.
Odpowiedz cytując