http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Facet odpływa. Z całym szacunkiem, ale Śląsk grał tak dobrze, że był przedostatni, gdy Rysiek go zostawiał.. Progres za Lenczyka jest aż nadto widoczny. Bredzi niczym Smuda, który twierdził, że gdyby nie on to Lech nie byłby MP za Zielińskiego
