Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17915
Stary 28.11.2011, 07:50
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Facet odpływa. Z całym szacunkiem, ale Śląsk grał tak dobrze, że był przedostatni, gdy Rysiek go zostawiał.. Progres za Lenczyka jest aż nadto widoczny. Bredzi niczym Smuda, który twierdził, że gdyby nie on to Lech nie byłby MP za Zielińskiego
Odpowiedz cytując