Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.11.2011, 23:41
skeba napisał(a):Wyświetl post
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
skeba napisał(a):Wyświetl post
Hoho, żart wyborny.
Nie żart, a ironia. Wyborna, bo nie zrozumiałeś i nie kompromituj się dalej
---
Nie ma innej opcji jak wygrana z Widzewem. To nie Widzew dziś był mocny z Lechem, a Lech był słaby. Wiemy, że nie zagra Dżalamidze najpewniej, co w kontekście ostatniego pojedynku Wisły z Widzewem również nastraja pozytywniej.
Ostatnio edytowane przez filemon : 27.11.2011 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując