skeba napisał(a):

|
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
|
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo

Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
skeba napisał(a):

Nie żart, a ironia. Wyborna, bo nie zrozumiałeś i nie kompromituj się dalej

---
Nie ma innej opcji jak wygrana z Widzewem. To nie Widzew dziś był mocny z Lechem, a Lech był słaby. Wiemy, że nie zagra Dżalamidze najpewniej, co w kontekście ostatniego pojedynku Wisły z Widzewem również nastraja pozytywniej.