Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17901
Stary 27.11.2011, 22:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ale tylko w pakiecie z Jaliensem.
Hehehe też im źle życzę ale Hose Maria to chyba jeszcze większy fachowiec, więc żadne zmiany tam potrzebne nie są.

Fakt faktem, że Lech na początku sezonu wyglądał nieźle. Wiadomo jednak było, że jeżeli Rudnevs się zablokuje to może być tam bieda. No i jest. I niech im tak jak najdłużej zostanie.

Nie ma się co napinać, że nie strzelili od pięciu meczy gola. My w ostatnich czterech strzeliliśmy jednego. Z karnego.
:/
Odpowiedz cytując