flamengista napisał(a):

|
Ale tylko w pakiecie z Jaliensem.
|
Hehehe też im źle życzę ale Hose Maria to chyba jeszcze większy fachowiec, więc żadne zmiany tam potrzebne nie są.
Fakt faktem, że Lech na początku sezonu wyglądał nieźle. Wiadomo jednak było, że jeżeli Rudnevs się zablokuje to może być tam bieda. No i jest. I niech im tak jak najdłużej zostanie.
Nie ma się co napinać, że nie strzelili od pięciu meczy gola. My w ostatnich czterech strzeliliśmy jednego. Z karnego.