Grzadq napisał(a):

[B].
Moim zdaniem głównym pretendentem do tytułu w tym sezonie będzie ... Legia. .
|
Skorży raczej średnio wychodzi przygotowanie drużyny w zimie ,co widac wiosną w ostatnich 2 latach (u nas wyleciał jeszcze w marcu 2010, a w Legii tez go chciano zwolnic wiosną tego roku bo drużyna nie prezentowała sie dobrze.