Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17898
Stary 27.11.2011, 22:01
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
[B].

Moim zdaniem głównym pretendentem do tytułu w tym sezonie będzie ... Legia. .
Skorży raczej średnio wychodzi przygotowanie drużyny w zimie ,co widac wiosną w ostatnich 2 latach (u nas wyleciał jeszcze w marcu 2010, a w Legii tez go chciano zwolnic wiosną tego roku bo drużyna nie prezentowała sie dobrze.
Odpowiedz cytując