Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17894
Stary 27.11.2011, 21:37
Piotson napisał(a):Wyświetl post
yyy Borysiuk?
Nie wiem jak grał Borysiuk. Mnie chodzi o to, że argumentacja "jak Diaz to czemu nie Wilk" jest chybiona.
P.S.
I żeby nie było, bardzo cenię Czarka za ambicję i wolę walki. Od kilku meczów gra dobre zawody. Uważam że godnie zastępuje Sobola. A tak w ogóle, to na Górniku zrobiłem mu nawet zdjęcie z moim synem. Jak dla mnie Czarek zasługuje na to, żeby być kapitanem.
Ostatnio edytowane przez Barti : 27.11.2011 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując