Piotson napisał(a):

Nie wiem jak grał Borysiuk. Mnie chodzi o to, że argumentacja "jak Diaz to czemu nie Wilk" jest chybiona.
P.S.
I żeby nie było, bardzo cenię Czarka za ambicję i wolę walki. Od kilku meczów gra dobre zawody. Uważam że godnie zastępuje Sobola. A tak w ogóle, to na Górniku zrobiłem mu nawet zdjęcie z moim synem. Jak dla mnie Czarek zasługuje na to, żeby być kapitanem.