Grzadq napisał(a):

|
Moim zdaniem głównym pretendentem do tytułu w tym sezonie będzie ... Legia
|
Wszystko zależy od dwóch czynników.
1. MUSIMY wygrać dwa ostatnie mecze w tym roku w lidze
2. Zobaczymy jak przeżyjemy to, że zaczynamy przygotowania wcześniej i mamy dodatkowe mecze na wiosnę w Europie (Lech ostro za to płacił). Jeżeli przeżyjemy to będzie dobrze.
Niefart jest z tym, że gramy po meczach w Europie wyjazd na WKS. Jeżeli WKS utrzyma formę z jesieni to mamy tam pewną porażkę (bo to 3 dni po hicie w Europie - nie ma bata, by polski zespół to udźwignął).
Podsumowując w tej chwili jesteśmy swoim największym wrogiem i jeżeli ktoś nas pozbawi mistrza to tylko my sami (co jest dość prawdopodobne).