Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
scorpion
Junior Member
Od: 08.2011
Skąd: Stoki
Offline
#
40
27.11.2011, 21:12
Dla mnie ostatnimi czasy Czarek Wilk pokazuje co to charakter. no i mam nadzieje ze Czekaj to bedzie kiedys na takim poziomie jak Głowa i Baszczu
Piastów , Stoki ta sama miłosc
scorpion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do scorpion
Znajdź inne posty napisane przez scorpion