Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.11.2011, 21:02
Poza tym zadajmy sobie proste pytanie: Gdzie byłby Jirsak gdyby Skorża na niego postawił? Zawsze był tym wiecznym rezerwowym, nigdy nie otrzymał zaufania. Obojętnie jak mu nie szło. W pucharach jednak nie zawodził. Gracz o bardzo sporym potencjale. Moim zdaniem gdyby zaufano mu to nikt by sobie teraz nie wyobrażał Wisły bez niego.

Martwi mnie to, że Garguła ma jeszcze ponad dwuletni kontrakt, a Jirsak półroczny. Jirsak gra lepiej od Garguły, choć dostaje mniej zaufania od trenerów.
Odpowiedz cytując