|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
|
|
Jazon napisał(a): 
Chciałbym teraz zobaczyć gęby tych cudaków z Weszło. Po Wiśle jadą od początku sezonu, wylewają na nas pomyje na każdym kroku, ważny dla nas ostatni mecz z liderem we Wrocławiu w którym się przełamaliśmy skomentowali: "było sennie, ziew", czy jakoś tak.
Z kolei nad Amiką to głównie zachwyty - polska Barcelona, najpiękniejszy futbol, Rudnevs bóg (...)
|
Mówisz - masz
http://www.weszlo.com/news/8662-Lech..._srodka_tabeli
Cytat:
|
Poznaniacy te rozgrywki zaczęli wspaniale, strzelając całe worki bramek, ale w sposób niewytłumaczalny nagle coś się zacięło. Już się mówiło o hiszpańskiej ręce Bakero, a teraz… No właśnie, teraz to już z Hiszpanią nie ma nic wspólnego, raczej Mołdawia czy Azerbejdżan. Lechici nie tylko nie są w stanie zdobyć gola, ale w ogóle mają trudności ze stworzeniem bramkowej sytuacji. Rudniew, który wydawał się nie do zatrzymania, a tymczasem ostatniego gola zdobył blisko dwa miesiące temu. Stilić powinien czym prędzej podpisywać nowy kontrakt, bo jak ma tak grać dalej, to „Kolejorz” w jego miejsce mógłby wziąć Rogalskiego z Podbeskidzia.
|
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|