Sensej napisał(a):

|
Najwiekszym naszym plusem jest to iż na drużyny z 8 tylko z ruchem będziemy grać na wyjezdzie. Wszystkie ważne mecze są u nas na R22. Wystarczy zrobić tutaj twierdze i będzie git majonez fasola !
|
No właśnie wystarczy...W 2011 roku przegraliśmy w lidze chyba 4 lub 5 meczy. Czasy gdy na R22 łoiliśmy wszystkich minęły