Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17880
Stary 27.11.2011, 19:45
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Najwiekszym naszym plusem jest to iż na drużyny z 8 tylko z ruchem będziemy grać na wyjezdzie. Wszystkie ważne mecze są u nas na R22. Wystarczy zrobić tutaj twierdze i będzie git majonez fasola !
No właśnie wystarczy...W 2011 roku przegraliśmy w lidze chyba 4 lub 5 meczy. Czasy gdy na R22 łoiliśmy wszystkich minęły
Odpowiedz cytując