Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.11.2011, 19:22
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Nie można mieć ambicji na boisku nie walcząc i nie wychodząc do piłki to są elementy spójne. Nie grają u nas dziadki po 70lat tylko "zawodowi" piłkarze.
Dalej nie rozumiesz.
Popatrz masz piłkarza, jest niezbyt ruchliwy, ale jest ambitny bo o każdą piłkę walczy mimo, że jest wolniejszy.
Jest też piłkarz który jest szybki, ale jego ambicją jest by co najwyżej odstawić nogę by to jemu się nic nie stało.

O to mi chodzi.

BTW Jirsak miał swego czasu 3 miejsce w testach szybkościowych robionych w klubie. I jeżeli mam wybierać spośród Garguły i Jirsaka, kto jest bardziej ambitny, ruchliwy, waleczny to wszystkie te cechy idą na korzyść Czecha.
Odpowiedz cytując