Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17874
Stary 27.11.2011, 19:08
to co dzieje się w lidze jest bardzo ciekawe ..... Drużyny takie jak Górnik Korona Widzew skoro nie mają pieniędzy na zawodników grają że tak to określę TAKTYKĄ DLA UBOGICH czyli nie masz kasy to zapie......sz 90 MINUT plus to co doliczy sędzia .Warto pochwalić te drużyny za taktykę i konsekwentniej na boisku .
Odpowiedz cytując