Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17871
Stary 27.11.2011, 19:01
AS82 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy jest tak swietnie bo za tydzien gramy z Widzewem
Nie wierze by przecietny Widzew byl w stanie wygrac i na Amice i u nas na przestrzeni tygodnia. Choc ta liga jest tak kuriozalna, ze w sumie wszystko jest mozliwe.


Amica od 5 meczow bez bramki W 6 ostatnich meczach jeden gol i to obroncy. Rusek sie zacial = Amica nie istnieje w ofensywie. Mi pasuje.
Odpowiedz cytując