AS82 napisał(a):

|
nie wiem czy jest tak swietnie bo za tydzien gramy z Widzewem
|
Nie wierze by przecietny Widzew byl w stanie wygrac i na Amice i u nas na przestrzeni tygodnia. Choc ta liga jest tak kuriozalna, ze w sumie wszystko jest mozliwe.
Amica od 5 meczow bez bramki

W 6 ostatnich meczach jeden gol i to obroncy. Rusek sie zacial = Amica nie istnieje w ofensywie. Mi pasuje.
