Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 27.11.2011, 18:58
Ja również uważam że Kazik powinien dostać czas na próbę zbudowania własnej drużyny bo jest nasz i będzie tak samo się wkur**** jak my i tak samo go będzie boleć nie będzie nigdy przechodzenia koło meczu bo Wisła ma być Wisłą. Nie ma co rozmawiać póki co o alternatywach. Zobaczymy co będzie za 3mecze.
Odpowiedz cytując