|
Ja również uważam że Kazik powinien dostać czas na próbę zbudowania własnej drużyny bo jest nasz i będzie tak samo się wkur**** jak my i tak samo go będzie boleć nie będzie nigdy przechodzenia koło meczu bo Wisła ma być Wisłą. Nie ma co rozmawiać póki co o alternatywach. Zobaczymy co będzie za 3mecze.
|