Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
17869
27.11.2011, 18:57
AS82
napisał(a):
nie wiem czy jest tak swietnie bo za tydzien gramy z Widzewem
To będzie inny mecz = inna historia.
Mam nadzieję, że nasi wyjdą tym bardziej skoncentrowani i będą konsekwetnie realizować taktykę, która doprowadzi do zwycięstwa
arti