Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17869
Stary 27.11.2011, 18:57
AS82 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy jest tak swietnie bo za tydzien gramy z Widzewem
To będzie inny mecz = inna historia.
Mam nadzieję, że nasi wyjdą tym bardziej skoncentrowani i będą konsekwetnie realizować taktykę, która doprowadzi do zwycięstwa
Odpowiedz cytując