Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
17867
27.11.2011, 18:54
Amica przegrała.
Pasuje jeszcze, żeby się Lechia wzięła za siebie i wygrała z Ruchem.
Byłby całkiem udany weekend dla Wisły.
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_