HanysKce napisał(a):

|
Tyle się mówi o fatalnej postawie Wisły w tej rundzie, o kryzysach itp, media jadą po Wiśle jak po burej suce, a dlaczego w kwestii Lecha milczą? Lech przecież ma jeszcze mniej punktów niż Wisła, nie gra w pucharach..
|
Dokładnie, grają tak, że zęby bolą. W Wiśle przyczyna kryzysu jest jasna - kontuzje absolutnie czołowych zawodników, granie co 3 dni i pęknięcie balonu po Apoelu, ale w Amice? Mają szklarniowe warunki, jak pączki w maśle i co? Jakoś media po nich tak nie jadą - a z Wisłą, i przede wszystkim z Maskaantem - jazda bez trzymanki.