legion18 napisał(a):

I tak jest wszystko otwarte. 5, czy 7 punktów to nie jest jakaś wielka strata, tym bardziej, że wszystkich czeka okres przygotowawczy, po którym można się prezentować zupełnie inaczej.
Tak na marginesie to wogóle się nic nie mówi o Ruchu, a ten jutro może mieć stratę 3 pkt do lidera. Wielki szacunek dla pracy jaką wykonuje Fornalik z tą drużyną.
|
Zgadzam się - wielki szacunek dla Fornalika i Ruchu. Ale w kontekście walki (z sukcesem) o mistrza to trzeba jednak w miarę płacić grajkom i mieć domknięty budżet na poziomie minimum Śląska (chyba najmniejszy z piątki - W,Ś,L,A,P).
A tu słychać, że Ruch już ma parę baniek dziury = trzeba będzie kogoś (Jankowski, Piech?) sprzedać + może im zabierzemy w zimie trenera. Biorąc to wszystko pod uwagę to już nawet miejsce 5 na koniec to będzie dla nich przesukces znacznie ponad stan. No chyba, że im dużo szeleszczącej manny spadnie z nieba i to szybko

No mimo wszystko ja wolę jak Wisła ma stratę 5 niż 7pkt.
