Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 27.11.2011, 18:11
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Cieżko go ocenić jako trenera po 2 meczach, ale na razie to co robi Moskal całkiem mi się podoba. Widać, że ma swoją koncepcje, a nie wsłu..... się w to co powiedzą media, czy kibice.
- w pierwszym meczu wystawił Jaliensa, mimo, że trybuny i media go nienawidzą, i każdy próbujący się przypodobać trener odsunąłby go od składu. Ma jaja.
- posadził na ławie słabo grającego Chaveza
- przesunął Diaza do środka, gdzie wygląda nieco lepiej niż na boku obrony
- posadził na ławce Bitona (!) uważanego za jedynego dobrze grajacego piłkarza do tej pory. I min. dzięki temu wygrał we Wrocławiu, bo Genkov okazał się kluczem do wygrywania i przetrzymywania piłki z przodu, czego Biton nie potrafi
- odkurzył Boguskiego, który prezentuje się całkiem nieźle, mimo, że większość z nas postawiła na nim krzyżyk
- bardzo szybko koryguje błędy - nie bał się najpierw postawić na Bruda, a potem, gdy ten sie nie sprawdził, szybko go zmienić i postawić na kogoś innego
- nie bał sie odstawić Jovanovica bo słabym meczy z Grónikiem, i wtawić znienawidzonego Lameya.

Do tego dochodzą słuchy od piłkarzy, że zmieniły się treningi, i dużo wiecej czasu poświęcane jest taktyce. Kto gdzie ma grać i do kogo podawać. Ze Śląskiem wyglądało to nienajgorzej.

Naprawdę pozytywnie te ruchy wyglądają. Wygląda na to, że facet, mimo, że skromny i cichy, ma dobrze poukładane w głowie, i ma charakter żeby znosić stres trenowania w Wiśle nie poddajac się presji trybun i zarządu i nie wstawiajac do składu graczy zgodnie z rankingiem popularności w mediach i wśród kibiców, tylko po swojemu wg. własnej oceny.

Trzymam kciuki za 2 następne mecze. Jak wygra, to dałbym mu szanse do końca sezonu. Wtedy okaże się jak przygtowuje drużynę do rundy.

jeden z nielicznych mądrych postów, o to właśnie chodzi, żeby nie bać się stawiać na swoim, swoim trenerskim przeczuciu. Wkońcu ktoś pokazał, że nikt nie ma miejsca na stałe w 1 składzie, trzeba ciągle walczyć i się starać... jak wróci Sobol, Melikson to dopiero będzie rywalizacja o pierwszy skład!
Tylko martwi mnie to, że przecież Kaziu w 4 mecze nie wpoi piłkarzom swojej taktyki, dałbym mu więcej czasu...

BRAWO MOSKAL, O TO CHODZI, TAK TRZYMAĆ!
Odpowiedz cytując