|
Senior Member
Offline
|
#34

27.11.2011, 18:00
|
pawelwislak napisał(a): 
|
Nie można mieć ambicji na boisku nie walcząc i nie wychodząc do piłki to są elementy spójne. Nie grają u nas dziadki po 70lat tylko "zawodowi" piłkarze.
|
Daj spokój, twój oponent pisze tradycyjnie aby pisać, ot pisze aby kogoś w czymś zaatakować, ten typ tak ma.
Jasne że ambicja w piłce ma znaczenie i można ją nadrobić również naturalną ospałość czy jak piszesz "brak ruchliwości". Podobnie jest z ambitnym podejściem w kwestii agresji w grze, taki Brazylijczyk Ronaldo nie zajmował się czymś takim jak odbiór piłki, ale ... jak przyszedł finał z Niemcami w 2002’ to przy stanie 0-0, odebrał piłkę, następnie ją dograł i strzelił bramkę. To ostanie robił zawsze ale te dwie pierwsze rzeczy a zwłaszcza odbiór piłki to ...czysta ambicja, zrobił coś czego w zasadzie na boisku nigdy nie robił. I na taką ambicję liczę czasem, że odnajdzie ją w naszych piłkarzach trener lub sami w sobie jej poszukają.
A co do meritum Jirsak chce walczyć, a Graguła niekoniecznie, ot taka różnica.
____________
Nienawidzę internetowych trolli i innej maści pokemonów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.11.2011 o godz. 19:57.
|
|