felipe napisał(a):

Ciekawe ile by chodziło na Wisłę, gdyby któryś już tam rok z rzędu okupowała strefę spadkową ?
Bez napinki panowie, pilnujmy lepiej swojej frekwencji, bo zachowując proporcje jest ona równie z dupy.
|
Gdyby nas przez ponad 100 lat historii gnębiła milicja, Zomo, komuna, masoni i cykliści, gdyby przez ponad 100 lat nasi piłkarze musieli zawsze grać każdą połówkę meczu pod wiatr i pod górkę, gdyby piłka po naszych strzałach w słupek zawsze wychodziła w pole, gdyby na drodze do bramki zawsze stawała kępka trawy i stronniczy sędzia...
Gdyby. Cóż, na garbatą dolę nie ma rady.