Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17852
Stary 27.11.2011, 17:59
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile by chodziło na Wisłę, gdyby któryś już tam rok z rzędu okupowała strefę spadkową ?

Bez napinki panowie, pilnujmy lepiej swojej frekwencji, bo zachowując proporcje jest ona równie z dupy.
Gdyby nas przez ponad 100 lat historii gnębiła milicja, Zomo, komuna, masoni i cykliści, gdyby przez ponad 100 lat nasi piłkarze musieli zawsze grać każdą połówkę meczu pod wiatr i pod górkę, gdyby piłka po naszych strzałach w słupek zawsze wychodziła w pole, gdyby na drodze do bramki zawsze stawała kępka trawy i stronniczy sędzia...

Gdyby. Cóż, na garbatą dolę nie ma rady.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując