Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17851
Stary 27.11.2011, 17:47
Ciekawe ile by chodziło na Wisłę, gdyby któryś już tam rok z rzędu okupowała strefę spadkową ?

Bez napinki panowie, pilnujmy lepiej swojej frekwencji, bo zachowując proporcje jest ona równie z dupy.
Odpowiedz cytując