Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
24403
27.11.2011, 17:24
Na nocne linie obowiązują ulgowe bilety ? Bo pamiętam że kiedyś tylko na całych można było jeździć .
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha