Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24403
Stary 27.11.2011, 17:24
Na nocne linie obowiązują ulgowe bilety ? Bo pamiętam że kiedyś tylko na całych można było jeździć .
Odpowiedz cytując