Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11458
Stary 27.11.2011, 17:21
Janusz94 napisał(a):Wyświetl post
Mi też się wydaje że bracia Makowie to świetna inwestycja bo są za darmo a na pewno są to wielkie talenty i polska piłka może mieć z nich pocieche i dobrze by było żeby nas też wreszcie zaczeli chwalić za utalentowanych polaków w składzie tak jak Legie czy KGHM. Oprócz braci chciałbym też Świerczoka, Skorupskiego, Paraibe, Głowackiego, Szukałe i może Błaszczykowskiego który mógłby się skusić aby grać regularnie przed euro. Wylot z drużyny to : Jovanic, Jaliens, Jirsak, Kirm, Lamey, Bunoza i Garguła.
Moglibyśmy spokojnie oprzeć kadrę na tylko 5 zagranicznych piłkarzach bez straty jakości. Jak dla mnie drużynę można budować na:

Pareiko - mimo swoich lat się przyda w kadrze, czy miałby być bramkarzem postawowym, czy rezerwowym
Jovanović - zachowując proporcje może z niego wyrosnąć nasz wiślacki Ivanović : )
Melikson - wiadomo
Iliev - idealny jako dżoker
Genkov - sporo walczy, wraca się

Nunez i Biton zależnie od ceny.

Resztę składu można oprzeć na Polakach:

Czekaj - wychowanek, obecnie gra najlepiej z naszych obrońców, do tego bardzo perspektywiczny. Jedna z niewielu szans, abyśmy wreszcie mieli wśród podstawowych graczy wychowanka
Głowacki* - kończy mu się kontrakt warto byłoby go ściągnąć do nas, przy nim Czekaj nabył doświadczenia
Jakiś polski lewy obrońca - tutaj mają okazję wykazać się nasi skauci
Wilk - następca Sobolewskiego
Boguski - uniwersalny, wraca do formy, gdyby tylko nie miał tylu kontuzji
Małecki - gracz, który jest dla nas bardzo ważny

Co do tych, którzy będą rywalizować o skład to warto, aby byli to perspektywiczni Polacy.

Należałoby także zacząć sprawdzać potencjał poszczególnych graczy MESY. Warto, aby któryś z nich zajmował 18. miejsce w kadrze meczowej.
Odpowiedz cytując