Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baltak
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
17846
27.11.2011, 16:40
Jestem ciekaw ile u nas będzie ludzi jak z brunatnymi będziemy grali.
Baltak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Baltak
Znajdź inne posty napisane przez Baltak