Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.11.2011, 16:38
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Co ma ruchliwość do ambicji?
A np. to że jak się ma dwa metry do zawodnika drużyny przeciwnej z piłką to można się do niego ruszyć ? Czy uważasz że mecze można i powinno się wygrywać na stojąco ? Nie bardo rozumiem o co pytasz.
Odpowiedz cytując