jamiroquai napisał(a):

|
Nunez pauzuje za kartki, a dobry mecz Jirsaka to nie wiem gdzie widziałeś, bo ja na pewno nie we Wrocławiu. Garguła potrafi czasami posłać dobrą piłkę w uliczkę, a strzał ma co najmniej tak dobry jak Jirsak.
|
Moim zdaniem Tomas grał lepiej niż Guła i z dwojga złego wolę Jirsaka, przynajmniej gumy nie żuje
