Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.11.2011, 16:27
jamiroquai napisał(a):Wyświetl post
Nunez pauzuje za kartki, a dobry mecz Jirsaka to nie wiem gdzie widziałeś, bo ja na pewno nie we Wrocławiu. Garguła potrafi czasami posłać dobrą piłkę w uliczkę, a strzał ma co najmniej tak dobry jak Jirsak.
Moim zdaniem Tomas grał lepiej niż Guła i z dwojga złego wolę Jirsaka, przynajmniej gumy nie żuje
Odpowiedz cytując