Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17843
Stary 27.11.2011, 16:25
jebane żydy...Bełchatów to straszni frajerzy...Cóż, przy takim obrocie sprawy, MUSI jutro Lechia wygrać z Ruchem !Jak w ogóle odczucia przed meczem Gdańszczanie ? Jest jakiś pozytywny duch ?
Odpowiedz cytując