Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 27.11.2011, 16:19
Rok temu też było wróżenie z fusów i okazało się, że wszystkie obliczenia nie mają najmniejszego sensu.
W tym roku może być podobnie, faktem jest, że mamy 7 pkt do Śląska (mecz u siebie), 5 pkt do Legii (mecz u siebie).
Jeśli nie będziemy kompromitować się w meczach ze słabszymi drużynami, oraz wygramy kluczowe mecze, nasze szanse na mistrzostwo będą spore, bo nie ma w tym sezonie, podobnie jak i w ubiegłym drużyny, która przerasta ligę w takim stopniu, by seryjnie zdobywać pkt.
Dobry piątkowy mecz może być zwiastunem dobrych kolejnych meczów, jeśli tak nie będzie i nie zdobędziemy kompletu w 2 meczach ligowych, nasze szanse znacząco się zmniejszą, lecz jak już mówiłem, nie oznacza to, że stanie się to niewykonalne.

Takie tematy na ogół są bezsensowne, gdyż matematyka nie ma tu nic do "gadania". W Hiszpanii też zakładali, że aby zdobyć mistrzostwo wystarczy wygrać Gran Derbi, rzeczywistość okazała się inna, nawet trudne do zrozumienia zjawiska zdarzają się w futbolu, jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale nie sądzę by w jakiejś profesjonalnej lidze, jakaś drużyna odniosła komplet zwycięstw, a przecież tylko to daje nam 100% prawdopodobieństwa na mistrzostwo (jeszcze jest opcja 1 remis i pozostałe mecze wygrane).

Skupmy się na najbliższym, kolejnym meczu (nie dotyczy budowy akademii, bo to już zupełnie inna działka).
Odpowiedz cytując