Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.11.2011, 15:43
No fakt zapomniałem o kartkach. Ale co do Guły absolutnie się nie zgodzę że strzał ma co najmniej tak dobry jak Tomek on może miał dobry strzał może kiedyś umiał dobrze dośrodkować było minęło. Jirsak może jakimś dobrym piłkarzem nie jest ale na tą chwilę przerasta Gargułę w każdym elemencie, nawet w zaangażowaniu co jak na mało ruchliwego Czecha jest czymś wybitnym.
Odpowiedz cytując