Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.11.2011, 15:18
^^ Jak bys zrozumial ironie to bys wiedzial ze chodzi mu o wygrana walkowerem bo Limanovia wystawila zawodnika ktory nie mogl grac...
Po Uno, trzeba wykorzystac wreszcie to ze gramy u siebie, i caly mecz zagrac tak jak pierwsza polowe ze Slaskiem.
Malo osob pewnie zauwazylo ze Genkov odwalil kawal dobrej roboty w meczu z WKSem, sam bylem zdziwiony patrzac na telebim ze gra "Gienek" a nie Biton ale widac Kaziu dobrze sie przygotowal do meczu i wiedzial ze zgrywanie pilek i przytrzymywanie ich przez Genkova bedzie bardzo wazna w kontekscie wygrania meczu i stwarzania sytuacji pod bramka Slaska i utrzymywaniu sie na ich polowie .

Marzy mi sie by zobaczyc wreszcie Wisle ktora rzuci sie na rywala od poczatku i wygra 4-0
Odpowiedz cytując