Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
klocek91
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
526
27.11.2011, 15:07
Z tego ci mi wiadomo to żeby skończyć studia I stopnia, trzeba zdać egzamin z języka obcego na poziomie B2.
klocek91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do klocek91
Znajdź inne posty napisane przez klocek91