|
Genkow z Bitonem w ataku !? Absolutnie tak.
Mój skład od pomocy do ataku: (Wilk, Jirsak)- (Iliew, Boguski) - (Genkow-Biton). Jako def. pomocnik za Jirsaka mógłby i grać Diaz, ale wówczas na środku obrony jest kłopot, a dodatkowo cały czas mamy problem z lewą obroną i fatalną postawą Paljicia. Zagra na bank Małecki może całą II połowę i czas na powrót na ostatni kwadrans w meczu Maora Meliksona. W tym ustawieniu, tak Boguski jak i cofający się Genkow byliby odpowiedzialni również za odbiór piłki.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.11.2011 o godz. 14:50.
|