Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17826
Stary 27.11.2011, 14:32
Aaarrgh napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że mocno zapadł Ci w pamięć użytkownik "PoloniaDumaStolicy", który faktycznie był dość irytujący i dla mnie. Jako moderatorzy chyba już dość dawno go spacyfikowaliście , bo nie zauważyłem, aby przez ostatni rok chłopak cokolwiek tu napisał.
Chłopak ma syndrom fanów Amici czyli jak jego klub wygrywa to szaleje po forum a jak nie idzie to znika równie szybko jak się pojawił .
Odpowiedz cytując