Aaarrgh napisał(a):

Widzę, że mocno zapadł Ci w pamięć użytkownik "PoloniaDumaStolicy", który faktycznie był dość irytujący i dla mnie. Jako moderatorzy chyba już dość dawno go spacyfikowaliście , bo nie zauważyłem, aby przez ostatni rok chłopak cokolwiek tu napisał.
|
Chłopak ma syndrom fanów Amici czyli jak jego klub wygrywa to szaleje po forum a jak nie idzie to znika równie szybko jak się pojawił .