Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1289
27.11.2011, 14:25
Po prosze zdjecie tesco wielicka
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS