|
3 rzeczy jakie chciałbym zobaczyć w meczu z Widzewem: zaangażowanie takie jak ze Śląskiem, Genkova i Bitona w ataku i Czekaja w obronie (mam nadzieję, że sie wyleczy)
Na prawdę szkoda, ze nie gramy dwójką w ataku, zwłaszcza u siebie, gdzie z definicji powinniśmy cisnąć przeciwnika. Zwłaszcza dobre jest to, że dwóch ww. napastników prezentuje odmienny styl gry: Genkov bardziej pracuje, wraca się, pomaga w obronie, umie się zastawić, zgrać do partnera. Pamiętam w tamtym sezonie kilka razy zdarzało się właśnie tak, że Cwetan skupiał uwagę 2 obrońców, przez co inny nasz gracz miał więcej miejsca. A Biton z kolei ma lepszy strzał, i instynkt - piłka sama go szuka w polu karnym. Co warto podkreślić obydwaj dobrze grają głową. Ciekawy na prawdę jestem jakby ich współpraca wyglądała przez cały mecz. Dużo okazji do gry wspólnie chyba nie mieli, ja pamiętam w meczu z Jagą, jak Genkov wszedł, gra z przodu od razu wyglądała lepiej.
|