|
Po ostatniej bryndzy serwowanej nam przez piłkarzy mnie mecz ze Śląskiem podobał się. Oczywiście nie można wyrokować na temat przyszłości lecz niewielki postęp w jakości jest. Najbliższe mecze pokażą czy to stała tendencja czy tylko jednorazowy wyskok.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|