|
Wydawanie Kart Kibica 2011 odbywa się w Strefie Kibica, która znajduje się pod sektorem D. Jest ona czynna w następujących godzinach:
- poniedziałek – piątek godz. 11:00-20:00
- sobota – niedziela, godz. 10:00-16:00
Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie. Aby uniknąć kolejek, prosimy też o wyrabianie nowych Kart Kibica w inne dni niż te, w których rozgrywane są spotkania ligowe i pucharowe na stadionie przy Reymonta 22.
|