Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Markuson
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7379
Stary 27.11.2011, 14:01
Wydawanie Kart Kibica 2011 odbywa się w Strefie Kibica, która znajduje się pod sektorem D. Jest ona czynna w następujących godzinach:
- poniedziałek – piątek godz. 11:00-20:00
- sobota – niedziela, godz. 10:00-16:00

Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie. Aby uniknąć kolejek, prosimy też o wyrabianie nowych Kart Kibica w inne dni niż te, w których rozgrywane są spotkania ligowe i pucharowe na stadionie przy Reymonta 22.



Odpowiedz cytując