Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
7377
27.11.2011, 13:56
Tak, w dzień meczu spokojnie wyrobisz kartę kibica.Jeśli chodzi o bilety, to też kupisz spokojnie.Zależy też na jaki sektor, ale teraz kiepska frekwencja, więc bym się nawet nie obawiał.
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894