Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7377
Stary 27.11.2011, 13:56
Tak, w dzień meczu spokojnie wyrobisz kartę kibica.Jeśli chodzi o bilety, to też kupisz spokojnie.Zależy też na jaki sektor, ale teraz kiepska frekwencja, więc bym się nawet nie obawiał.
Odpowiedz cytując