|
Witek, szanuję Twoją pracowitość, jeśli chodzi o analizę sytuacji rankingowych czy ligowych. Ale trochę za często, podpierając się matematyką, choć tak naprawdę na przekór zasadom statystyki, szafujesz takimi określeniami jak "już definitywnie straciliśmy szanse". Tak było rok temu, gdy po kilkunastu kolejkach obwieściłeś, że już po mistrzu, tak samo teraz. Pamiętaj, że dopóki mamy matematyczne szanse, to możemy z niezerowym prawdopodobieństwem zostać mistrzem. Wszystko jest kwestią tego prawdopodobieństwa, możemy się kłócić, ile procentów lub też promili szans mamy, ale ogłaszanie, że już wszystko jasne to gwałt na statystyce.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|